LoL Birimiz Hepimiz İçin Modu Ne Zaman Bitecek ?

yazan Halil Koca
birimiz hepimiz için modu ne zaman bitecek

Lol Birimiz Hepimiz İçin Modu Ne Zaman Bitecek !

En son 3 yıl önce getirilen birimiz hepimiz için modu 01.04.2021 tarihiyle oyuna tekrar getirildi! Benimde bolca vakit geçirdiğim en eğlenceli oyun modlarından bir tanesidir. Çoğu insanın bu modu hevesle beklediğini ve araştırdığını bildiğim için ne zaman biteceğine dair bir içerik yazma ihtiyacı duydum. Birimiz Hepimiz İçin Modu ne zaman bitecek detaylı bir şekilde aşağıda bahsettim.

Lol Birimiz Hepimiz İçin Modu Ne Zaman Bitiyor ?

01.04.2021 tarihiyle oyuna gelmiş olan birimiz hepimiz için modu kesin bir tarih olmamakla ne zaman biteceği belli değildir. Modu günlerce aratan oyuncu sayısı çok fazla olduğu için ne zaman biteceğini haliyle bir çok oyuncu merak ediyordur. Bu nedenle ne zaman biteceğine dair Riot Games tarafından kesin bir açıklama geldiğinde sizlerle paylaşacağım. Şuan için Mayıs ayına kadar birimiz hepimiz için modu kalacak diye düşünüyorum. Riot Games’ten bir açıklama yapıldığı zaman içeriği güncelleyeceğim.

Lol Birimiz Hepimiz İçin Modu Geldi !

Geçen haftalarda PBE sunucusunda bu mod oyunculara açılmıştı. Çoğu oyuncu bu modu merakla beklediği için League of Legends gelme konusunda ısrarcı oldular. Riot Games oyuncuların isteklerini geri çevirmek istemediği için birimiz hepimiz için modunu 01.04.2021 tarihiyle oyuna getirdi. Kaynaklar modun 18 Mart tarihinde geleceğini söylüyordu.
1 Nisan 2018 tarihinde, hatırlayacağınız üzere bu mod 1 Nisan şakası olarak oyuna getirilmişti. Oyunda bu modu görmek çok heyecan verici. Bu eğlenceli modu istemeyen oyuncunun olacağını kesinlikle düşünmüyorum. Modu aşağıda detaylı şekilde anlattım, incelemek istiyorsanız bakabilirsiniz.

Birimiz Hepimiz İçin Modu Nedir ?

League of Legends 5 er kişilik takım halinde oynanan bir rekabet oyunudur. MOBA türü olan lol bir strateji oyunudur. Birimiz hepimiz için modunun özelliği şampiyon ekranında en çok seçilen bir şampiyon 5 kişilik bütün takım tarafından seçiliyor. Yani takımdaki bütün oyuncular sizinle aynı şampiyonu oynamış oluyor. Aynı zamanda karşı takım kendi takımının seçtiği bir şampiyonu bütün takım oynuyor. Aşağıdaki görsele bakarsanız oyun modunun ne kadar eğlenceli ve farklı olduğunu anlayacaksınızdır. Oyun modunu geliştirmeye çalışan Riot Games’ten belirli açıklamalar geldi.

birimiz hepimiz için moduAçıklamalarda bulunan Riot bu oyun modunun artık daha hızlı ve daha eğlenceli olacağını söylemektedir. Oyuncular artık 3.seviyeden oyuna başlayacak, altın ve xp kazanmak eskisine göre çok daha kolay olacakmış. Yani bi nevi yeni rurf moduna benzetileceğinden bahsetmişler. Uzun süre oyun oynamaktan zevk almayanlar için böyle bir karar çok daha iyi ve aynı zamanda modun urf gibi daha aksiyonlu geçeceği kesin.
Riot’tan gelen diğer bir açıklama ise artık şampiyon kilitlerken 4 takım oyuncusundan onay almak gerekecektir. Bu mod da çok güçlü oldukları için sistem tarafından yasaklanan iki şampiyon bulunmakta bunlar Teemo ve Karthus’dur.
Oyuncuların en az urf kadar bu oyun modunu da merak ettiklerini ve oynamaktan keyif aldıklarını biliyorum. Riot Games’ten modun ne zaman biteceğine dair anlık bir açıklama geldiği takdirde sizlerle paylaşacağım. Kanaatimce oyun modunun urf gibi uzun süreli kalması yani mayıs ayına kadar kafanız rahat şekilde bu modu oynayabilirsiniz.

Lol Urf modu ne zaman geleceğini merak ediyorsanız buraya tıklayarak bakabilirsiniz. Güncel pepsi kodları ve brawl stars elmas kodu arıyorsanız siteme göz atmayı unutmayın.

 

Diğer Gönderiler

1 Yorum

Birimiz Hepimiz İçin Modu Ne Zaman Gelecek? - Halil Koca | İçerik Üreticisi 3 Nisan 2021 - 14:07

[…] modunun ne zaman biteceğini merak ediyorsanız buraya tıklayabilirsiniz. Lol oynarken canınız sıkılıyor ise müzik dinlemek en keyiflisi, oyuncu […]

yanıtla

Yorum Yap