CSGO Kan Silme Kodu

yazan Halil Koca
csgo kodları

CSGO KAN SİLME KODU

Oyunun serüveni CS 1.1 ile başlayıp 1.6 ile ünlenmesiyle ortaya çıkmıştır. CSGO oyunu dünya çapında ilk sıralara gelmiş bir oyundur. CSGO e-spor konusunda dünyada ilk veya ikinci sıradadır. CSGO’da işinize yarayacak olan CSGO kan silme kodu nereye yazacağınızı ve kodunun ne olduğuna gelelim. CSGO oyununda görsel detaylar ve efektler oldukça önemlidir. Oyunu profesyonel olarak oynayanlar için her ekstra bir grafik detayı oyunun gidişatını olumsuz yönde etkilemektedir. Oyunu geliştiren ekip oyuncuların bazıları bu grafik detaylarını istediği, bazılarının istemediği için belirli kodlar üretmiştir. Bu kodları oyundaki konsola girerek birbirinden farklı grafiksel eklentileri aktif veya deaktif etmektedir. Küçük grafik detayları sadece konsol üzerinden kod yazarak yapılmaktadır.

CSGO Kan Silme Kodu    “+speed; r_cleardecals”

CSGO kan silme kodu, oyunun config dosyalarında olmazsa olmaz denilen oyunun akıcılığı için gerekli kodlardan birisidir. Bu kod, az FPS alan birçok oyuncunun daha iyi FPS ve daha temiz akıcı bir görüntü sağlaması için kullanılır. Kan silme kodu olarak bilinen kod “+speed; r_cleardecals” budur. Bu kod sayesinde sizden önceki çatışmaları ve sizle birlikte yapılan çatışmalardaki etrafa saçılan kanları temizleyebilirsiniz.

CSGO’yu profesyonel ve oyun hakkında bilgisi olan çoğu oyuncular, ekrandaki kan görsellerinin uzun süre ekranlarında durmalarından veya görüşlerini engellemesinden dolayı şikayetçiler. Valve kısa bir kod girerek bu saçma eklentiyi devre dışı bırakılmasına olanak sağlıyor. Oyun içerisinde konsola yazacağınız hiçbir kod yasak olmadığı ve değiştirilen kodların oyuna herhangi bir etki etmediği için yaptıklarınız legal işlemlerdir.

csgo kan silme koduBu kod sayesinde oyunuzu daha fazla akıcı yapabileceksiniz. Ayrıca FPS’inizi arttırmak adına sizlere daha farklı kodlar vereceğim. Bu kodları konsol kısmına yazdığınız takdirde FPS’inizi arttıracaktır.

CSGO FPS ARTTIRMA AYARLARI

cl_disablehtmlmotd “1” // Herhangi bir sunucuya girdiğinizde karşınıza çıkan server mesajını engellemektedir.
cl_forcepreload “1” // Haritaları ve ses efektlerini ön yükleme yapar.
fps_max “0” // FPS limitinizi sınırsız yapmaktadır.
mat_queue_mode “2” // İşlemcinizin çekirdeklerinin hepsini kullanmasını sağlar.
r_eyeshift_x “0” // X ekseni için göz hareketlerini kapatmaktadır.
r_eyeshift_y “0” // Y ekseni için göz hareketlerini kapatmaktadır.
r_eyeshift_z “0” // Z ekseni için göz hareketlerini kapatmaktadır.
r_eyesize “0” // Gözleri küçültmektedir.
r_drawtracers_firstperson “0” // Ateş ederken namludan çıkan ateş izlerini kaldırmaktadır.
r_eyegloss “0” // CT ve T takımındaki karakter modellemelerindeki göz renk öbeğini kapatmaktadır.
r_eyemove “0” // Göz hareketlerini kapatmaktadır.

CSGO NEDİR ?

Tam açılımı Counter Strike Global Offensive olan oyun Counter Strike serisinin en çok popüler olan ve en çok satan oyunudur. 2012 tarihinde piyasa sürülen oyunun geliştirici Valve‘dir. Dünya çapında birçok insan tarafından sevilip, dünya çapında turnuvaları düzenlenip yüksek bütçeler ayrılan nadir oyunlardandır. Oyunda rütbe sistemi mevcuttur. İlk başta hesabınız üç seviye olana kadar rekabetçi oyun oynayamıyorsunuz. 3 seviye olduktan sonra 10 maç rekabetçi girerek rütbeniz belirlenmektedir. Rütbeniz belirlendikten sonra kendi rütbenize eş değer oyuncular ile eşleşirsiniz. Oyun kazandıkça rütbeniz yükselmektedir. Alıştığınız takdirde CSGO aşırı zevkli gelecektir. Ayrıca eşyalarınızın modifiyeli ve tasarımlı hallerini steam pazarından alıp oyun içinde birbirinden farklı tasarımlı silahları kullanabilirsiniz.

Lol oynuyorsanız urfun ne zaman geleceği hakkında içeriğime göz atabilirsiniz. Ayrıca ücretsiz pepsi kodları ve ücretsiz brawl stars elmas kodlarına göz atabilirsiniz.

Diğer Gönderiler

1 Yorum

Valorant İsim Nasıl Değiştirilir - Valorant İsim Değiştirme ? 18 Nisan 2021 - 02:07

[…] oyunun oynarsanız ücretsiz elmas kodlarına buradan ulaşabilirsiniz. Ayrıca csgo oynuyorsanız kan silme kodu işinize […]

yanıtla

Yorum Yap