YouTube’dan iPhone’a Video İndirmek?

yazan Halil Koca
documents

iPhone Video İndirme Uygulaması

iPhone kullanıcılarının YouTube’dan video indirmek için zorlandığını biliyorum. Bende bir iPhone kullanıcısı olarak bu konuda çok zorlandım. Bu içeriğimde iPhone video indirme uygulamasını ve nasıl indirileceğini anlatacağım. Öğrendikten sonra kolay bir şekilde yapabileceksiniz.
Öncelikle yapmanız gereken App Store’dan Documents: Files,PDF,Browser adlı uygulamayı indiriyoruz. Arama kısmına Documents yazdığınızda ilk çıkan uygulamadır. Uygulama oldukça az yer kaplıyor ve kesinlikle güvenilirdir.

  • Uygulamayı yükledikten sonra sağ alt köşede bulunan safari simgesine tıklıyoruz.

iphone video indirme

  • Açılan sayfadaki arama kısmına pickvideo.net yazıp giriyoruz. Açılan web sitesinde YouTube simgesine tıklıyoruz.

iphone video indirmek

  • İstediğiniz YouTube videosunun bağlantısını kopyalayıp çıkan sayfadaki arama çubuğuna yapıştırıyoruz ve indirme işaretine tıklıyoruz. Aşağıda indirme seçenekleri çıkacaktır 720pden 144p ye kadar istediğiniz kalitede indirebilirsiniz, internet hızınız yavaş ise 480p indirmenizi öneririm. 720p biraz internetinizi ve vaktinizi öldürebiliyor. İndirdiğiniz videonun ismini dilediğiniz gibi değiştirip(.mp4 kısmını silmeden) kaydet seçeneğine tıklayın.

Daha sonra indirme işlemi başlamaktadır. İndirmenin yüzde kaç olduğuna bakmak istiyorsanız açılan tarayıcının alt kısmında aşağı ok ile gösterilen indirme simgesine tıklayabilirsiniz. Videonun indirmesi bittiğinde indirilen klasörlerde videonuzu bulabilirsiniz.

İndirdiğiniz Videoyu Galerinize Aktarmak İstiyorsanız

  • İndirilenler klasörüne girip, indirdiğimiz içeriğin sağ alt kısmında bulunan üç noktaya tıklıyoruz. Çıkan yerde move (taşı) seçeneğine tıklıyoruz.

youtube'dan iphone'a video nasıl indirilir

  • Daha sonra camera roll (fotoğraf rulo) öğesine tıklayıp aşağıda bulunan move to ”Camera Roll” seçeneğine tıklıyoruz.

Biraz zor gibi gözükse de yapımı 1 dakikanızı bile almayacak bir işlemdir. Artık indirdiğiniz videoyu galerinizde bulabileceksiniz. İnternetiniz yokken dışarıda video izlemek istiyorsanız kesinlikle bu uygulamayı kullanıp video indirin derim. Video indirmesi internet hızından dolayı biraz zahmetli olsa da diğer işlemler oldukça basit. Uğraşmak istemeyenler direk uygulamaya girip indirilenler kısmından videoyu izleyebilir. Benim işime yaradığına göre sizin de işinize yarayacağına eminim. Umarım bu güzel uygulamanın faydalarını görürsünüz. Dışarıda videolardan dolayı internetinizin bitmesine son.

Daha fazla iPhone ile ilgili yardımcı olacak bilgiler istiyorsanız sayfamı gezmeyi unutmayın. Telefonunuzun şarjının çabuk bitmesini engellemek istiyorsanız buraya tıklayarak pil ömrünüzü uzatmak için verdiğim tavsiyelere uymanızı öneririm. WhatsApp’ta çıkartma nasıl yapılır merak ediyorsanız buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Diğer Gönderiler

1 Yorum

WhatsApp Çıkartma Yapma - WhatsApp Çıkartma Nasıl Yapılır? 18 Nisan 2021 - 02:10

[…] göz atabilirsiniz. Iphone telefonunuza youtubedan nasıl video indirileceğini merak ediyorsanız buraya tıklayarak […]

yanıtla

Yorum Yap