Lol Urf Ne Zaman Gelecek ? 2022

yazan Halil Koca
lol urf ne zaman gelecek

Lol Urf Ne Zaman Gelecek ? 2022

Hayatımızda bulunan virüs nedeniyle çoğu insan her işini evinden halletme ihtiyacı duyuyor. Bu dönemde bilgisayar oyunları çok fazla oynanmaya başlandı. Merakla beklenen sorulardan biri olan lol urf ne zaman gelecek hakkında detaylı açıklamalar aşağıdadır. En fazla oynanan oyunlardan bir tanesi olan league of legends oyunu 10.yıl etkinlikleriyle birlikte urf modunu oyuna getirmişti.
Urf modu lol oyuncularının en sevdiği ve dört gözle beklediği bir oyun modudur. 2021 yılında 10.10 yamasıyla gelmiş olan urf modu yakın bir tarihte geleceği söylenmemektedir. Özellikle yayıncıların ve arkadaşların birlikte eğlenmek için oynadığı bu moda eskisine göre yenilik getirildi.

Gündemde olan lol oyun modu, büyük ihtimal gelecek olan mod hepimiz birimiz için modudur. Urf modunun yaz aylarında geleceği tahmin edilmektedir. Kesin bir bilgi geldiği takdirde bu içerikten yazıyı düzenleyerek size haber vereceğim.
01.01.2022 ile urf modu PBE sunucusunda aktif edildi. Modun Türkiye serverinde ne zaman aktif edileceğine dair bir açıklama yok. Lol Urf 2021 EKİM AYININ ORTALARINA DOĞRU AKTİF EDİLECEKTİR.

Lol Urf Ne Zaman Geliyor ? 2022

Lol Urf oyun modu 2022 Mart ayında tekrardan oyuna gelmesi planlanmaktadır. Gelişmelerden bu içeriğimde sizleri haberdar edeceğim.  İçeriğimi her gün takip etmeyi unutmayın sizlere buradan bilgi vereceğim. Urf modunun ağustos ayının sonlarına doğru geleceği belirtiliyor.

lol urf ne zaman gelecek 2021

Lol Urf Ne Zaman Bitecek ? 2022

Oyun Modu geçen haftalarda gelen güncellemeyle oyundan kaldırılmıştır. Diliyorum ki bu denli oynanan ve çok sevilen bu oyun modunu Riot Games tekrar getirir ve herkes dilediğince eğlenerek oynar.
Urf modu lol oyuncuları tarafından çok sevilmesine rağmen Riot Games oyun modunu kısa süreli tuttu. Bunun sebebi ise oyuncuların reflekslerinin zayıflamaması idi. Bu modda her şey normale göre çok hızlı olduğu için oyuncuların gözlerinde ve reflekslerinde belirli sorunlar yarattı. Bunun sonucunda Riot Games oyun modunu kısa süreli tutarak dereceli oyunlardaki oyuncu performanslarını yükseltmek için bir adım attı. Bundan dolayı urf modunu bu yılda kısa süreli tutması planlanıyor.

lol urf ne zaman bitecekLol Urf Modu Nedir?

Uzun hali ultra rekabet faktörü olan urf modu lol oyununda kesinlikle en sevilen oyun modudur. Bu modun çok sevilmesinin bir sebebi oyun modunun çok kısa sürmesi ve bu sürede çok keyifli olmasıdır. Modda skill süreleri spawn süreleri en aza indirilmiş, minyonlardan ve kulelerden gelen altın miktarı en yukarıya çıkartılmıştır. Böyle olması sebebiyle oyunda kısa sürede eşya alıp kısa sürede oyunu bitirebiliyorsunuz. Maçın sonucu kesinlikle belli değildir. Bir taraf kaybediyorken bir anda kazanan taraf olabilir. Urf modunun en eğlenceli kısmıda burasıdır.
Urf Modunda Yasaklanan Şampiyonlar
Genelde rakibi çok sinir eden ve durdurulması imkansız olan bu şampiyonlar sırasıyla şöyledir.
– Yuumi (%93)
– Zed (%89)
– Lucian (%77)
– Fizz (%75)
– Akali (%75)
– Qiyana (%75)
– Shaco (%70)
– Ezrael (%67)
– Lulu (%62)
– Vladmir (%61)
Özellikle yuumi şampiyonu bunların içerisinde en kanser olanıdır. Bu şampiyonu alabilen taraf kesinlikle oyunu kazanıyor. Bu da haliyle karşı takımı oyundan soğutmuş oluyor.

Birimiz hepimiz için modunun ne zaman geleceğini merak ediyorsanız buraya tıklayarak ne zaman geleceğini öğrenebilirsiniz. Ayrıca brawl stars oyununu oynuyorsanız brawl stars elmas koduna buradan ulaşabilirsiniz.

Diğer Gönderiler

5 yorumlar

Birimiz Hepimiz İçin Modu Ne Zaman Gelecek? - Halil Koca | İçerik Üreticisi 31 Mart 2021 - 23:10

[…] elmas kodu adlı içeriğime girebilirsiniz. Lol urf ne zaman geleceğine dair bilgi almak için buraya tıklayarak […]

yanıtla
Brawl Stars Elmas Kodu - Ücretsiz Güncel Kodlar 2021 Nisan? 31 Mart 2021 - 23:10

[…] için buraya tıklayarak bakabilirsiniz. Lol urf ne zaman gelecek diye merak içerisindeyseniz buraya tıklayarak […]

yanıtla
Valorant İsim Nasıl Değiştirilir - Valorant İsim Değiştirme ? 1 Nisan 2021 - 17:35

[…] oynuyorsanız urf ne zaman gelecek ve birimiz hepimiz için modu ne zaman gelecek adlı içeriklerime göz […]

yanıtla
Lol Birimiz Hepimiz İçin Modu Ne Zaman Bitecek ? 2021 3 Nisan 2021 - 14:05

[…] Urf modu ne zaman geleceğini merak ediyorsanız buraya tıklayarak bakabilirsiniz. Güncel pepsi […]

yanıtla
CSGO Kan Silme Kodu - FPS Arttırma Kodları ? CSGO Kodları 5 Nisan 2021 - 02:56

[…] oynuyorsanız urfun ne zaman geleceği hakkında içeriğime göz atabilirsiniz. Ayrıca ücretsiz pepsi kodları ve […]

yanıtla

Yorum Yap