Whatsapp Çıkartma Nasıl Yapılır?

yazan Halil Koca
whatsapp sticker yapma

WhatsApp Çıkartma Yapma

WhatsApp mesajlarınızda arkadaşlarınızla eğlenceli çıkartmalar paylaşmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Bu içeriğimde WhatsApp çıkartma yapma uygulamasını ve nasıl yapacağınızdan bahsedeceğim. Kendinizin yapmak istemiyorsanız bu uygulama üzerinden hazır çıkartmalara ulaşabilirsiniz ve WhatsApp üzerinden kullanabilirsiniz.

İlk olarak yapmanız gereken, App Store veya Google Play üzerinden Sticker.ly – Sticker Maker uygulamasını indiriyoruz. İndirdikten sonrası aşırı basitleşiyor.
Uygulamayı açtıktan sonra Google, Apple veya Facebook hesabınızla oturum açabilirsiniz. Oturum açmadan da çıkartma yapılabiliyor oturum açmadan devam edebilirsiniz. Uygulamanın ana ekranında birbirinden farklı çıkartma paketleri var. Herhangi bir çıkartma paketini aratmak istiyorsanız kodunu arama kısmına yazabilirsiniz.

Gelelim çıkartma yapmaya uygulamanın aşağı kısmında bulunan + işaretine tıklayarak normal veya hareketli çıkartma oluşturabiliyorsunuz. Hareketli çıkartmalar gif olarak geçmektedir bildiğiniz üzere. İsterseniz hareketli kısmından gif oluşturabilirsiniz sizden fotoğraflarınıza girmek için uygulama izin isteyecektir. Kendiniz sadece sizin seçtiğiniz fotoğrafları uygulamaya aktarabilirsiniz yada tüm fotoğraflarınızı uygulamada açabilirsiniz size kalmış bir şey. Benim önerim herhangi bir güvenlik sorunu çıkmaması için kendinizin seçtiği fotoğrafları uygulamaya aktar seçeneğini seçmenizdir.
Artık çıkartma yapmak istediğimiz fotoğrafı seçtiğimize göre gelelim çıkartma yapmaya seçtiğiniz fotoğrafı dilediğiniz gibi kırpıp fotoğraf üzerinde farklı düzenlemeler yazılar yapabiliyorsunuz. + ya bastıktan sonra fotoğraf ekliyoruz sonra fotoğrafı seçip ileri diyoruz daha sonra oradan çıkartma yapma işlemini yapıyoruz. Uygulamayı kullanmak çok basit dilediğiniz gibi çıkartma yapabilirsiniz. Arkadaşlarınızla paylaşacağınız birbirinden eğlenceli çıkartmaları yapmak bu kadar kolay. Yaptığınız çıkartmayı WhatsAppa aktarmak için orada bulunan WhatsApp simgesine tıklayarak aktarabilirsiniz.

whatsapp çıkartma yapmaWhatsApp Gizlilik Politikası Değişikliği

Geçtiğimiz aylarda gündeme gelen WhatsApp gizlilik politikası değişimi ile çoğu kişi WhatsApp hesaplarını kapatıp başka güvenilir sandıkları uygulamalara geçtiler. Maalesef geçtikleri diğer uygulamalarda WhatsApp kadar güvenilir değil. Çoğu insan bu kararından vazgeçip WhatsAppa geri döndü. Bu politikada bahsedilen şeylerden biri WhatsAppı satın alan Facebook’un, kişisel verilerinizi Facebook ile paylaşacağı idi. Şuan bu politika uygulanmıyor gelen tepkiler üzerine ertelendi veya vazgeçildi. İlerleyen günlerde bu konu hakkında herhangi bir açıklama yapılırsa detaylı şekilde bu içeriğimde yer veririm.

Daha fazla güncel ve ihtiyacınız olan bilgilere ulaşmak istiyorsanız genel bölümüne giderek diğer içeriklerime göz atabilirsiniz. Iphone telefonunuza youtubedan nasıl video indirileceğini merak ediyorsanız buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Diğer Gönderiler

1 Yorum

İphone Video İndirmek - YouTube'dan İphone'a Video İndirme? 18 Nisan 2021 - 02:09

[…] tavsiyelere uymanızı öneririm. WhatsApp’ta çıkartma nasıl yapılır merak ediyorsanız buraya tıklayarak […]

yanıtla

Yorum Yap